Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Hillt Graphite SDS+ 720W

Kodi i produktit: 
PM_7H3J731J

99.00 

(-17%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Çekiç i kombinuar shpues dhe gdhendës 4 kg, çekan shpimi në formë D -FLEX SDS-plus 900 Watt me energji të lartë të goditjes dhe dridhje të kufizuara me rregullim në çelës me funksion bllokues. Ndërroni me katër funksione: shpim, shpim çekiç, prerje, pozicionim i daltës. Bllokimi i rrotullimit kur kosit kasetë pa mjet Vegla shtesë me bllokim kundër rrotullimit me ndalesë të thellësisë maks. zona e shpimit deri në 32 mm. Për prerjen e lehtë të brazdave, heqjen e suvasë dhe pllakave.

Parametrat teknikë:

• Shpejtësia e papunësisë: 0-850 rpm
• Numri i goditjeve gjatë punës: 0-3700 / min
• Maks. energjia me një ndikim të vetëm (EPTA) 4.8 J Maks.
• Shpimi Ø në beton: 32 mm
• Maks. Ø shpime në murature (stërvitje karabit): 82 mm
• Maks. Shpimi Ø në çelik: 13 mm
• Maks. Ø shpime në dru: 32 mm
• konsumi i energjisë: mbajtëse vegla 900 W: SDS-plus
• Gjatësia e kabllit: 4.0 m
• Pesha: 4.6 kg

Më shumë informata

Modeli

GRAPHITE

LLOJI I PAJISJES ELEKTRIKE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit