, ,

Hillt i madh 2200W 85J 22Kg Bormann

Disponueshmëria:

Ka stok


590.00 

Ka stok

Krahasoni

Ndërtim me cilësi të lartë

Qëndrueshmëri dhe jetë maksimale për shkak të sistemit të përparuar të ndikimit

Dizajn i ri ergonomik që synon rehati gjatë operimit

Motor shumë i fuqishëm me izolim pluhuri

Fuqia 2100W

Çekiç 85J

Fole gjashtëkëndore

Pesha 22 kg

1650 bpm

SKU: PM_2LHS8391 Kategori: , , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Hillt i madh 2200W 85J 22Kg Bormann”

Nuk ka ende komente.