Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Hillt i madh 2200W 85J 22Kg Bormann

Kodi i produktit: 
PM_2LHS8391

590.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ndërtim me cilësi të lartë

Qëndrueshmëri dhe jetë maksimale për shkak të sistemit të përparuar të ndikimit

Dizajn i ri ergonomik që synon rehati gjatë operimit

Motor shumë i fuqishëm me izolim pluhuri

Fuqia 2100W

Çekiç 85J

Fole gjashtëkëndore

Pesha 22 kg

1650 bpm

Më shumë informata

Modeli

Bormann

LLOJI I PAJISJES ELEKTRIKE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit