Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Hillt SDS + 1500W Ndikimi 3200 min-1 shpejtësi 450 min-1, 4,5J

Kodi i produktit: 
PM_OD1PH156

129.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Përshkrim i produktit:

Çekiç specialist + me 3 funksione SDS + GRAPHITE me fuqi 1500W, i pazëvendësueshëm gjatë instalimeve dhe shkatërrimeve. Ka një ndikim shumë efikas pneumatik, aftësinë për të shpuar, shpuar me një çekan dhe një funksion daltë, i dobishëm kur copëton sipërfaqet e suvatuara, tulla ose pllaka qeramike. Energjia e ndikimit prej 4.5 J i jep pajisjes një avantazh vendimtar kur punoni me materiale të tilla si betoni, tulla ose guri. Çekani ka një sistem të posaçëm thithjeje goditjeje për dorezën kryesore. Për më tepër, doreza është e mbuluar me material jo-shqip. Shkalla maksimale e goditjeve me shpejtësi të vlerësuar është 3200 për minutë. Numri maksimal i rrotullimeve për shpimet standarde është 750 rrotullime në minutë. Mekanizmi i çekanit është siguruar me një tufë mbingarkese, mbrojtjen e përdoruesit nga bllokimi aksidental i stërvitjes. Strehimi i ingranazheve është i përforcuar me një aliazh magnezi. Pajtueshmëria me standardet evropiane sigurohet nga certifikata CE. 

Të dhënat teknike:

- fuqi 1500W,

- shpejtësi 750 min⁻¹,

- goditje 3200 min⁻¹,

- energji ndikimi 4,5 J,

- 3 funksione,

- diametër maksimal shpimi në beton 36 mm,

- kabllo 3 m,

- (LxH) 410 x 260 mm,

- pesha 6 kg

Më shumë informata

Modeli

GRAPHITE

LLOJI I PAJISJES ELEKTRIKE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit