Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Hillt SDS max 1250W BMC

Kodi i produktit: 
PM_83AI7XNR

185.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Një çekan i specializuar me 2 funksione SDS MAX GRAPHITE me një fuqi 1250W, i pazëvendësueshëm gjatë instalimeve dhe shkatërrimeve.Ka aftësinë për të shpuar me një goditje pneumatike dhe një funksion daltë, të dobishëm kur zvogëloni sipërfaqet e suvatuara.Energjia maksimale e ndikimit prej 10 J i jep pajisjes një avantazh vendimtar kur përballet me materiale të tilla si betoni, tulla dhe guri.Numri maksimal i ndikimeve në shpejtësinë e vlerësuar është 2800 rpm, numri maksimal i rrotullimeve gjatë shpimit është 450 rpm.

Mekanizmi i çekanit sigurohet me një tufë mbingarkese, duke mbrojtur përdoruesin nga bllokimi aksidental i stërvitjes.Doreza kryesore me një sistem anti-dridhje me dy pika është e mbuluar me material jo-shqip.Strehimi i ingranazheve të pajisjes është i përforcuar me një aliazh magnezi.

Përveç kësaj, pajisja është e pajisur me një ndërprerës të përshtatshëm me katër gishta, një dritë treguese për të treguar lidhjen me rrjetin elektrik dhe një vrimë lehtësisht të arritshme për lubrifikimin e mekanizmit të goditjes.Pajtueshmëria me standardet evropiane sigurohet nga certifikata CE.

Më shumë informata

Modeli

GRAPHITE

LLOJI I PAJISJES ELEKTRIKE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit