Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Historia E Letersise Shqipe 3

Kodi i produktit: 
PM_F1SQ4OX1

12.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Në serinë e botimeve Historia e Letërsisë Shqipe 1,2,3, professor Rexhep Qosja me cilësinë e shkencëtarit erudite dhe të njohësit të mirë të kësaj epoke letrare, bën një përshkrim të plotë, të gjerë dhe me të dhëna ë fakte interesante,shpesh, të panjohura e të pa publikuara më parë nga autorë tjerë.Mendimet,të dhëna me forcën e arysetimit, me mprehtësinë dhe saktësinë e gjykimit, për emra të njohur e më pak te njohur të kësaj epoke, e bëjnë veprën e professor Rexhep Qosjes një nga veprat më të rëndësishme në kuadrin e studimit të plotë e shkencor të letërsisë së Rilindjes Kombëtare.          -Viti I botimit: 2000      -Faqe:670   - Autori:Rexhep Qosja

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Historia E Letersise Shqipe 3”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit