Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Historia E Vertete E Familjes Stilton - Geronimo Stilton

Kodi i produktit: 
PM_KQ89IF22

6.10 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ky libër vjen për vogëlushët duke ju rrëfyer historitë dhe bëmat e miushëve që jetojnë në Ishullin e Miushëve.

Ishte një mbrëmje e vakët vere, kur vendosëm të shkruanim këtë libër. Bashkë me Mjaullimin po pinim një aperitiv te “Miu i Madh i Kopakabanës”, një nga lokalet më në modë të Miushërisë.Me nga një pjatë me copa djathi talexho përpara dhe një lëng me shije djathi të shkrirë, po diskutonim për suksesin e bujshëm të librit tonë ku ishim bashkëpunëtorë, pra, le të themi, i shkruar me katër putra:Historia e vërtetë e Jeronim Stiltonit”.

          -Viti I botimit: 2015      -Faqe:122   - Autori:Geronimo Stilton

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Historia E Vertete E Familjes Stilton - Geronimo Stilton”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit