Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Hotel Olimpi.Aferdita - Sabina Colloredo

Kodi i produktit: 
PM_IH4L58J5

2.70 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Është titulluar “Hotel Olimpi” dhe është një seri mjaft argëtuese, që tregon për zota dhe heronj, por duke theksuar anën e tyre më qesharake dhe veçantitë më interesante, të treguara me një gjuhë të thjeshtë dhe stil argëtues.

Toka është shqyer nga luftëra të pafundme dhe kërcitja e armëve arrin gjer në Olimp. Hera dhe Zeusi, sovranë hyjnorë, nuk kanë dyshim: për t’i dhënë fund asaj çmendurie aq të madhe duhet një hyjni e re, e pajisur me një forcë të pamposhtshme dhe me një pushtet absolut mbi zemrën e mbi mendjen e njerëzve. Nga shkuma e detit lind atëherë Afërdita, hyjnesha e dashurisë dhe e bukurisë. Askush, qoftë hyjni apo vdekatar, nuk mund t’i shpëtojë përqafimit të saj dhe ëmbëlsisë, që paralajmëron fillimin e sundimit të saj të pakundërshtueshëm.

          -Viti I botimit: 2009      -Faqe:116   - Autori:Sabina Colloredo

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit