Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Hotel Olimpi.Apolloni - Sabina Colloredo

Kodi i produktit: 
PM_2N934U7Y

2.70 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Është titulluar “Hotel Olimpi” dhe është një seri mjaft argëtuese, që tregon për zota dhe heronj, por duke theksuar anën e tyre më qesharake dhe veçantitë më interesante, të treguara me një gjuhë të thjeshtë dhe stil argëtues.

Apolloni është biri i Zeusit. Për t’i shpëtuar monotonisë, vërtit shigjetën vdekjeprurëse dhe vë në provë magjinë e tij joshëse me nimfa dhe gra vdekatare, gjersa Hera, gruaja xheloze e Zeusit, vë në veprim një hakmarrje mizore.

          -Viti I botimit: 2009      -Faqe:120   - Autori:Sabina Colloredo

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Hotel Olimpi.Apolloni - Sabina Colloredo”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit