Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

HP 302 Tri-color Original Ink Cartridge (F6U65AE)

Kodi i produktit: 
PM_854AV9AQ

23.65 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Krijoni fotografi me ngjyra dhe dokumente të përditshme me cilësi laboratorike me fishekë origjinalë boje HP - të dizajnuara me mbrojtje nga mashtrimi dhe alarme inteligjente me bojë të ulët për të dhënë performancë pa shqetësime dhe rezultate të qëndrueshme në të cilat mund të mbështeteni .

Tringjyrësh

165 ~ faqe

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

HP

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “HP 302 Tri-color Original Ink Cartridge (F6U65AE)”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit