Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

HP Color LaserJet Q6002A Yellow Toner Cartridge (Q6002A)

Kodi i produktit: 
PM_M6C54945

132.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ngjyra: e verdhe

Rendimenti i fishekut (përafërsisht): 2,000 faqe

Kurseni kohë, rritni produktivitetin. Furnizimet HP Color LaserJet me teknologjinë HP Smart e bëjnë të lehtë shtypjen me ngjyra. Me blerjet HP SureSupply dhe porositjen on-line, zëvendësimi i fishekëve është i thjeshtë dhe i përshtatshëm, duke i bërë furnizimet HP një vlerë të shkëlqyeshme

Çfarë ka në kuti: Fishek i ri origjinal me toner HP 124A (Q6002A).

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

HP

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “HP Color LaserJet Q6002A Yellow Toner Cartridge (Q6002A)”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit