, ,

HP Color LaserJet Q6002A Yellow Toner Cartridge (Q6002A)

Disponueshmëria:

Ka stok


132.00 

Ka stok

Krahasoni

Ngjyra: e verdhe

Rendimenti i fishekut (përafërsisht): 2,000 faqe

Kurseni kohë, rritni produktivitetin. Furnizimet HP Color LaserJet me teknologjinë HP Smart e bëjnë të lehtë shtypjen me ngjyra. Me blerjet HP SureSupply dhe porositjen on-line, zëvendësimi i fishekëve është i thjeshtë dhe i përshtatshëm, duke i bërë furnizimet HP një vlerë të shkëlqyeshme

Çfarë ka në kuti: Fishek i ri origjinal me toner HP 124A (Q6002A).

SKU: PM_M6C54945 Kategori: , , Etiketa: , , , , , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “HP Color LaserJet Q6002A Yellow Toner Cartridge (Q6002A)”

Nuk ka ende komente.