Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Jakne me kapel PREMIUM, size XL

Kodi i produktit: 
PM_26367E1L

59.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Produkti përdoret si veshje të jashtme . Xhaketa është bërë nga poliestër me cilësi të lartë, e cila siguron izolim të shkëlqyeshëm termik edhe në ditë shumë të ftohta. Dimensionet e xhaketës janë: gjatësia e përgjithshme - 78 cm, gjerësia e gjoksit - 61 cm, gjatësia e mëngës së jashtme - 72 cm, gjerësia e poshtme - 61 cm, ndërsa madhësia është XL. Produkti ka thekse reflektuese që garantojnë shikim të mirë edhe në kushte të këqija të motit. Dizajni i xhaketës siguron rehati, ai përbëhet, ndër të tjera, nga elementë të tillë si: një jakë e lartë ngritëse, e cila ngjitet mirë në trup, xhepa të mëdhenj, të gjerë me zinxhirë dhe një kapuç

Materiali: 100% polister

Pesha: 3000 g/m2

Madhësia: L/XL

Rezistent ndaj ujit

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Neo tools

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Jakne me kapel PREMIUM, size XL”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit