Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Jakne pune Neo tools 81-550-XL

Kodi i produktit: 
PM_Q1QBOB7X

56.25 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Xhaketa e butë NEO është e papërshkueshme nga uji dhe kundër erës me një frymëmarrje standarde.

Mëngë me pranga të brendshme të gropës për të mbrojtur nga era dhe reshjet. Avantazhi i xhaketës është prania e një xhepi të smartphone, i cili është më i madh se modelet e mëparshme, në mënyrë që të akomodojë një telefon me një ekran të madh.

Materiali: 96% polister + 4% elastan

Pesha: 3000 g/m2

Madhësia: S/M/L/XL/XXL

Rezistent ndaj ujit

Më shumë informata

Modeli

Neo tools

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit