Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Jelek për dimer Oxford, 81-530-L

Kodi i produktit: 
PM_74Y9K2YO

37.70 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Jeleku i punës NEO  është një zgjidhje praktike për të gjitha llojet e punëve.Xhepat e fortë i rezistojnë ngarkesave të mëdha dhe ruajnë të gjitha mjetet e nevojshme gjatë operimit. Falë xhepit të brendshëm dhe grepit shumëfunksional, gjithnjë mund të keni gjërat e nevojshme me vete, pa u shqetësuar për sigurinë e tyre.

Materiali: 100% polister

Madhësia: M/L/XL

Rezistent ndaj ujit

Më shumë informata

Modeli

Neo tools

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit