Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Jelek pune L NEO CAMO

Kodi i produktit: 
PM_91M7RHC3

38.85 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Produkti është i lehtë falë mbushjes sintetike dhe, në të njëjtën kohë, mbron në mënyrë efektive nga të ftohtit. Xhaketa pa mëngë është bërë prej pëlhure me cilësi të lartë me një shtresë të papërshkueshme nga uji. Falë ngjyrave të modës dhe prerjes moderne, produkti mund të vishet jo vetëm gjatë punës.

Materiali: 100% polister

Pesha: 160 g/m2

Madhësia: M/L/XL

Më shumë informata

Modeli

Neo tools

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit