,

Joseph Anton

Disponueshmëria:

Ka stok


14.00 

Ka stok

Krahasoni

Ky është një libër që dëshmon për çiltërsi dhe sinqeritet të jashtëzakonshëm, një libër që të ngërthen, të ngacmon, të prek, një libër me rëndësi jetike. Sepse, ajo që i ndodhi Salman Rushdie-s ishte akti i parë i një drame që shpaloset çdo ditë në ndonjë vend të botës.          -Viti I botimit: 2012      -Faqe:800   – Autori:Salman Rushdie

SKU: PM_38PPNW6W Kategori: , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Joseph Anton”

Nuk ka ende komente.