Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Kabllo HDMI 1.5 Flat

Kodi i produktit: 
PM_FR9I247J

4.15 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Kjo kabllo shërben për të lidhur monitorin me një kartë grafike kompjuterike ose me një laptop. Kablloja është e pajisur me mburojë që eliminon pengesat në sinjalin transmetues. Mundëson transmetim me shpejtësi të lartë të të dhënave dixhitale audio dhe video midis p.sh. marrësit satelitorë dhe TV, etj.

Shkalla e transferimit të të dhënave: 10.2 Gbit / s

Ngjyra:Zezë

Gjatësija:1.5m

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Sbox

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Kabllo HDMI 1.5 Flat”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit