, ,

Kabëll ndihmëse për ndezjen e veturave 200A

Disponueshmëria:

Ka stok


10.50 

Ka stok

Krahasoni

Kabllo fillestare për makinën 400/200 A TOPEX e krijuar për makinat e nevojshme fillon me një bateri të sheshtë. Ka terminale të izoluara dhe mund të përdoret për të ndezur një motor dizel. Një produkt i nevojshëm për çdo shofer.

SKU: PM_28I6QNCN Kategori: , , Etiketa: ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Kabëll ndihmëse për ndezjen e veturave 200A”

Nuk ka ende komente.