Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Kabëll vazhduese Usb + 5 priza, e zezë 250V

Kodi i produktit: 
PM_5717Y682

25.95 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Kabllo vazhduese dhe usb me ngjyrë të zezë, është pajisja më e famshme e APC. Ofron pesë baza të tokëzuara. Madhësia relativisht e vogël lejon që ajo të vendoset lehtësisht edhe në një tavolinë. Siguresa automatike e përdorur lejon që ajo të quhet praktike. Efikasiteti i lartë i funksionimit e predispozon atë në emrin e sigurisë themelore të nevojshme në çdo vend. Falë prizave speciale nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë e fëmijëve tuaj. Ka sistem mbrojtës nga goditjet elektrike të bazave të lidhura me një përcjellës mbrojtës.

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shteti

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit