, , , ,

Kaçavida 2.5x75mm 1000v

Disponueshmëria:

Ka stok


2.10 

Ka stok

Krahasoni

Kaçavidë me vrima 1000 V TOPEX është projektuar për të punuar nën tension deri në 1000 V. Bërë prej çeliku të kromit-molibdenit me cilësi të lartë, i izoluar. Doreza plastike ergonomike siguron rehati dhe siguri gjatë punës.

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Kaçavida 2.5x75mm 1000v”

Nuk ka ende komente.