, , , ,

Kaçavida 3x100mm 1000v

Disponueshmëria:

Ka stok


2.25 

Ka stok

Krahasoni

Kaçavidë me vrima TOPEX është e nevojshme për të punuar nën tension deri në 1000 V. I izoluar, i bërë prej çeliku krom-molibden me cilësi të lartë. Falë dorezës plastike ergonomike puna kryhet me rehati dhe siguri gjatë përdorimit.

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Kaçavida 3x100mm 1000v”

Nuk ka ende komente.