, , , ,

Kaçavida Torx T25x100mm

Disponueshmëria:

Ka stok


2.40 

Ka stok

Krahasoni

Kaçavida TOPEX Torx përdoret për montimin dhe çmontimin e fiksuesve me një profil të brendshëm Torx. Boshti i veglave është bërë prej çeliku vanadium kromi për forcë dhe qëndrueshmëri. Këshilla e magnetizuar e bën punën më të lehtë.

Gjatësia e shufrës, mm 100

Diametri i shufrës, mm 6

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Kaçavida Torx T25x100mm”

Nuk ka ende komente.