Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Kaçavidë 1/18 Fieldmann FDS 5001-18R

Kodi i produktit: 
PM_C435G42J

15.00 

(-20%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Set kaçavidë nga materiali Çelik kromivia, që përfaqëson forcë më të lartë materiale, duke siguruar konsum të zvogëluar.

Seti përbëhet nga katër kaçavida të sheshtë, katër kaçavida Philips dhe dhjetë kaçavida të vegjël me doreza me kokë kthyese.

Dimensionet e kaçavidave zgjidhen në mënyrë që ato të përputhen me vidat e përdorura në çdo familje

Seti përfshin gjithashtu një mbajtëse muri që mund të montohet në një mur ose në derën e një dollapi veglash.

 

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Modeli

Fieldmann

Koha e dërgesës

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit