Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Kaçavide 8.0x150mm

Kodi i produktit: 
PM_S7G86IQ4

10.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Kaçavidë NEO me përmasa 8,0 x 150 mm. Maja e kaçavidës së përforcuar posaçërisht është bërë prej çeliku S2 jashtëzakonisht të qëndrueshëm. Maja e punës e majës është trajtuar me nxehtësi, falë së cilës është marrë fortësia e duhur dhe rezistenca e përkuljes prej 56 HRC. Kaçavida ka një majë magnetike dhe një dorezë goditjeje. Forma trekëndore e dorezës me një mbështetje të gishtit të konturuar zvogëlon ngarkesën në dorë gjatë punës dhe e bën më të lehtë për të marrë çift rrotulluesin optimal. Doreza me dy materiale parandalon rrëshqitjen në dorë dhe është rezistente ndaj kimikateve, vajrave dhe yndyrave.

Më shumë informata

Modeli

Topex

LLOJI I VEGLAVE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit