Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Kamerë IMOU IPC-A42P

Kodi i produktit: 
PM_ELFOWPW7

49.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Kamera IMOU IP PTZ Wi-Fi IPC-A42P-D (Imou Ranger 2 4MP) ka 4 megapiksel
Matrica: 1/2,7″ CMOS progresive
Kompresimi: H.264
Thjerrëza: f = 3,6 mm (këndi i shikimit 92°)
Regjistrimi: 12560 x 1440 – 25 fps
Mikrofon dhe altoparlant i integruar
Sirenë e integruar,
Ndriçim IR deri në 10 m.
Vendi i memories: micro SD deri në 256 GВ
DC: 5 V.
Rezolucioni i matricës: 4 Mpx
Këndvështrim: 92°

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit