Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Kamerë TP-Link IP Tapo C310

Kodi i produktit: 
PM_V3O2BIB6

64.90 

(-12%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Video me rezolucion ultra të lartë: Regjistron çdo imazh në rezolucion kristal 3MP.
  Rrjetëzimi me tel ose me valë: Lidhni kamerën tuaj me rrjetin përmes Ethernetit ose WiFi për instalim.
  Vizioni i avancuar i natës: Ofron një distancë vizuale deri në 30 m edhe në errësirë ​​totale.
  Zbulimi i lëvizjes dhe njoftimet: Ju njofton kur kamera zbulon lëvizje.
  Alarmi i zërit dhe i dritës: Aktivizoni efektet e dritës dhe zërit për të frikësuar vizitorët e padëshiruar.
  Audio me dy drejtime: Mundëson komunikimin përmes një mikrofoni dhe altoparlanti të integruar.
  Ruajtja e sigurt: Ruan në nivel lokal deri në 128 GB video 3MP në një kartë microSD, duke ofruar qasje të përshtatshme në video pamjet tuaja.
  Punon me Google Assistant dhe Amazon Alexa.

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Koha e dërgesës

  Prodhuesi

  Shteti

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit