Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Karikues ACME Universal 3 in 1 Charger Kit, 1 A, CH13

Kodi i produktit: 
PM_24OLN5DH

8.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

A keni humbur ndonjëherë midis karikuesve të ndryshëm? Nuk ka më konfuzion dhe bezdi, ACME paraqet setin 3in1 ngarkues për telefonin, tabletin, ose GPS-in tuaj! Përdorni paketën e ngarkuesve Universal 3in1 kudo që ju nevojitet. Kompleti përfshin karikuesin e mureve dhe makinave, kabllo mikro USB; prandaj Ju jeni në gjendje të ngarkoni pajisjet në çdo vend ku jeni. Jetoni dhe udhëtoni në një mënyrë më të përshtatshme tani e tutje duke përdorur kitin e ngarkuesve ACME CH13 Universal 3in1 një zgjidhje perfekte për të gjitha situatat!

Tensioni i hyrjes:DC 12 - 24 V V
Fuqia e daljes:5 W
Tensioni:5 V
Fuqia:5 W
Rryma e daljes:1 A

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit