Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Karikues për veturë Acme CH106, MicroUSB 3.1A

Kodi i produktit: 
PM_OIT8ZVOR

11.90 

(-14%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Një karikues universal për veturë! Mbushni shpejtë pajisjet Micro që janë të pajisura me kabllo Lightning. Ka dy vende të USB më shumë që mund të mbushet nga udhëtarët tuaj. Përparësia më e madhe është dizajni modern dhe kompakt që e bën shumë të lehtë lidhjen e tij në veturë. Mbushësi është i lehtë dhe kompakt. Pa problem mund ta merrni me vete në udhëtime.

Tensioni i hyrjes:DC 12 - 24 V
Tensioni:5 V
Fuqia:15.5 W
Rryma e daljes:3.1 A
Nr. i portave USB: 2
Lidhës micro-USB:Po
Përputhshmëria
Për telefonat inteligjentë, tabletët, gjurmuesit e aktiviteteve,power bank, altoparlantë, kufje etj;
Ndriçimi: LED i bardhe
Treguesit LED:Po

Mbrojtje nga lidhja e shkurt:Po

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit