Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Karikues Samsung 45W Type-C/Type-C

Kodi i produktit: 
PM_CPQE5MAF

35.90 

(-20%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Lidhni karikuesin tuaj për ta karikuar plotësisht me shpejtësi të jashtëzakonshme. Më të fuqishëm se Travel adapterat e tjere më herët, përfitoni nga super fast 2.0 për karikim sa më shpejt të jetë e mundur me efikasitet të plotë.

Përjetoni karikim super të shpejtë me këtë karikues muri origjinal Samsung 45W. Teknologjia PD e lejon atë të sigurojë karikimin sa më të shpejtë dhe më efikas të mundshëm. Ky karikues udhëtimi mund të karikojë gjithashtu çdo pajisje të mundësuar me PD. Karikuesi vjen me kabllo sinkronizimi

Mbushës Samsung Super i shpejtë 45W me kabllo të shkëputur Type-C
Karikuesi i udhëtimit përdor teknologjinë Power Delivery për të siguruar karikim të shpejtë dhe efikas
Falë fuqisë së daljes 3A, ajo fuqizon pajisjen tuaj më shpejt se ngarkuesi standard
Dizajni kompakt dhe i lehtë ju lejon ta merrni atë në udhëtimet tuaja
Pajisjet që nuk mbështesin karikimin e shpejtë do të karikohen me shpejtësi të rregullt
Ky karikues me prizë EU vjen me kabllo USB-C të ndashme

Veçoritë
Karikimi Super i Shpejtë 2.0 maks. 45W, PD 3.0 PPS maks. 45W
Ndërfaqja USB Tipi C
Gjatësia e kabllit 1 m
Përmasat (GjxThxL) 53.1 x 30.1 x 89.3 mm
Pesha 112.6 g
Tensioni Hyrës 100-240 V
Tensioni dalës (Max, Karikim normal) 5 V
Tensioni dalës (Max, Karikim i shpejtë)
PDO : 9V, 15V, 20V / PPS : 3.3-11.0V or 3.3-16.0V or 3.3-21.0V
Rryma dalëse (Max, karikim normal) 3 A
Rryma dalëse (Max, karikim i shpejtë)
PDO : 3A(9V, 15V), 2.25A(20V) / PPS : 4.05A(3.3-11.0V) or 2.8A(3.3-16.0V) or 2.1A(3.3-21.0V)

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shteti

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit