Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Karikues SBOX TC-65W për celular, tablet, laptop, Type-C

Kodi i produktit: 
PM_9EJW931Y

39.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Rregullimi automatik i tensionit
Karikuesi USB Type-C përmban karikim të shpejtë dhe rregullim automatik të tensionit, duke arritur maksimumin 65W. Mund të karikoni laptopë, tableta dhe telefona inteligjentë që përdorin lidhje USB Type C.

Siguri dhe stabilitet
TC-65W ka një sistem mbrojtjeje nga qarqet e shkurtra dhe mbingarkesat në rrjetin elektrik që do të mbrojë ngarkuesin dhe laptopin tuaj pasi është i bërë nga materiale zjarrduruese

Karikim i shpejt
Ky karikues është i pajtueshëm me teknologjinë Quick Charge. Funksionimi i tij është automatik për sa kohë që pajisja juaj mbështet teknologjinë e karikimit të shpejtë.

Hyrja: AC 100-240V 50/60 Hz 1.5A
Dalja: 20V 3.25A / 15V 3A / 12V 3A / 9V 3A / 5V 3A
Fuqia: 65W Maks.
Përmasat: 5x5cm
Pesha: 150g
Rregullimi automatik i tensionit (deri në 65W)
Efikasitet i lartë i energjisë për kursime më të mëdha në konsumin e energjisë
Mbrojtje nga qarqet e shkurtra dhe mbingarkesat e tensionit
Zjarrduruese për mbrojtje nga mbinxehja

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shteti

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit