Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Karikues Wireless ACME CH304, për veturë

Kodi i produktit: 
PM_C9IZISJY

31.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Karikuesi ACME CH304 Wireless për veturë jo vetëm që ngarkon telefonin tuaj ndërsa drejtoni automjetin,celulari juaj do të vendoset i sigurt dhe i përshtatshëm në makinë.

Ju mund të përdorni navigimin dhe të ngarkoni telefonin tuaj në të njëjtën kohë - karikuesi montohet në prizat e ajrit kudo që dëshironi.

Karikuesi ACME CH304 Wireless është veçanërisht i lehtë për t’u përdorur, thjesht vendosni telefonin tuaj brenda mbajtëses së telefonit, rregullon automatikisht për ta përshtatur atë me një kontroll të sigurt.

Për ta hequr telefonin tuaj nga karikuesi, thjesht tërheqni telefonin lart, modeli i shpejtë i bllokimit automatik dhe lëshimi i tij do të lëshojë kapëset

Hyrja DC 5 V, 2 A / DC 9 V, 1.67 A

Dalja DC 5 V, 1 A / DC 9 V, 1.1 A (10 W)

Distanca e karikimit deri në 6 mm

Tregues LED

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit