Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Karrige Gaming White Shark RED DEVIL, Kuqe

Kodi i produktit: 
PM_C4N35B72

274.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

White Shark Red Devil është një karrige lojrash me sipërfaqe të bërë nga poliester dhe pëlhurë / tekstile në të zezë / të kuqe. Pushimoret e duarve janë të rregullueshme për nga lartësia dhe mund të rrotullohen (2D). Lartësia e ulëses mund të jetë e rregullueshme. Ka jastëkë shtesë për kokë dhe mbrapa .

Specifikat

Jastëk kokë dhe mbrapa

Materiali:Polister

Ndërtimi i kornizës: Plastik

Gjerësia e pasme: 55 cm

Lartësia e pasme: 83 cm

Madhësia e ulëses: 55 cm x 48 cm

Lartësia e ulëses: nga 46 cm në 56 cm

Bllokim i pjerrësisë

Kapaciteti: 150kg

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit