Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Karrocë bartëse për mallra,(rrjetë e hapur)

Kodi i produktit: 
PM_2N5COHT7

70.80 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Karrocë palosëse TOPEX me përmasa 70 x 42 cm Karrocë e lehtë dhe e përshtatshme me ngarkesë maksimale 150 kg. Është bërë prej profileve të guximshme të aluminit me lartësi të rregullueshme të dorezës në intervalin 50 - 70 cm. Karroca është e pajisur me rrota të forta dhe jakë plastike. Karroca është e palosshme, kështu që është e përshtatshme për transport. Pesha e karrocës 7.5 kg.

Më shumë informata

Modeli

Topex

LLOJI I VEGLAVE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit