Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Karrocë Mini, hiri

Kodi i produktit: 
PM_VPI35GK2

89.00 

(-23%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Për fëmijë nga 6 muaj deri në 15 kg Rregullimi i shpinës nga ulja në shtrirje Mbrojtja nga palosja / shpalosja Mbulesë që lahet në të dy anët me 2 ngjyra të ndryshme Frena qendrore e parkimit në rrotat e pasme Rripa sigurie me 5 pika Mbajtëse për rrjete mushkonjash, piedestal dhe gote Sunroof me dritare për mbrojtje nga dielli Rrota të mëdha dhe rrotulluese Shportë e madhe në pjesën e poshtme Përmasat (të palosura): 48 x 20 x 65 cm Përmasat: 71 x 43 x 97 cm Pesha: 6.7 Kg

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Moni

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Karrocë Mini, hiri”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit