Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Karrocë Polly 4në1, hiri

Kodi i produktit: 
PM_UQ694O3V

329.00 

(-13%)

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Karrocë fëmijësh Cangaroo Polly 4në 1 Karroca është e përshtatshme për foshnje nga 0+ muaj deri në 15 kg. Seti përfshin: Karrocë, vend veror, vend makine, çantë për pajisje. Ahuri i bartjes ka mbulesë këmbësh, jastëk të butë gjumi, tendë të rregullueshme me rrjetë mushkonjash. Pjesa verore ka mbulesë këmbësh, jastëk fjetjeje, tendë të rregullueshme me dritare, rrip sigurie 5 pikësh, shirit të rregullueshëm prej lëkure PU, shportë të madhe aksesoresh dhe parakolp të rregullueshëm. Selia e makinës ka mbulesë këmbësh, tendë dhe jastëk gjumi. Korniza e karrocës është alumin, rrotat e përparme janë me një sistem të veçantë amortizues për terren.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Polly

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Karrocë Polly 4në1, hiri”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit