Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Karrocë verore Joy, e kaltër

Kodi i produktit: 
PM_HZMDU3W4

95.00 

(-12%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Cangaroo Karroca jerry Prej 6 muajsh kjo karrocë fëmijësh është Buggy Jerry dhe shoqëruesi perfekt për pushime apo jetë të përditshme. Mbështetësja mund të rregullohet pafundësisht në pozicione të ndryshme deri në pozicionin e shtrirë. Me ndihmën e shiritit të sigurisë të mbushur dhe rripit të sigurisë me 5 pika, fëmija juaj është i sigurt edhe në udhëtime më të gjata. Dorezat shtytëse të buta shtesë u ofrojnë prindërve rehati të veçantë. Një shportë e vendosur nën ulese krijon hapësirë ​​të mjaftueshme për blerjet tuaja. Një xhep i qepur në çatinë e diellit ofron hapësirë ​​shtesë për ruajtjen e sendeve personale. Buggy mund të paloset vetëm në disa hapa të thjeshtë dhe të vendoset në bagazh. Rekomandimi i moshës: nga përafërsisht. 6 deri në 36 muaj. Ngarkesa maksimale 15 kg Thjesht i palosshëm Pjesa e sipërme e palosshme mund të rregullohet në 3 hapa Rrip sigurie me 5 pika Mbështetësja rregullohet pafundësisht, deri në pozicionin e shtrirë Rrotat e pasme kanë një frenim me një pikë Rrotat e përparme mund të rrotullohen 360 ° për një manovrim më të mirë Raft i bagazhit deri në 2 kg

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Joy

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Karrocë verore Joy, e kaltër”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit