-15%
, , , ,

Kasë kompjuteri MSI ARMOR V700

Disponueshmëria:

Ka stok


Kjo është një kasë kompjuteri e llojit “kullë e mesme”, e cila mbështet pllakat amë ATX / mATX / ITX. Kasa është e pajisur me 2x slote të brendshme 3.5 “, 3x slote të brendshme 2.5 “, 2x porte USB 2.0, 1x USB 3.0 dhe 1x portë për kufje. Kasa ka menaxhues kabllosh, filtër pluhuri, panel anësor prej xhami dhe mbështet ftohjen me ujë. Materiali: SPCC (çelik i karbonizuar). Përmasat e saj janë: 42 x 19.8 x 44 cm.

45.00  53.00 

Ka stok

Krahasoni

Kjo është një kasë kompjuteri e llojit “kullë e mesme”, e cila mbështet pllakat amë ATX / mATX / ITX. Kasa është e pajisur me 2x slote të brendshme 3.5 “, 3x slote të brendshme 2.5 “, 2x porte USB 2.0, 1x USB 3.0 dhe 1x portë për kufje. Kasa ka menaxhues kabllosh, filtër pluhuri, panel anësor prej xhami dhe mbështet ftohjen me ujë. Materiali: SPCC (çelik i karbonizuar). Përmasat e saj janë: 42 x 19.8 x 44 cm.

SKU: PM_916ZSSS9 Kategori: , , , , Etiketa: , , ,
Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi