Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

KEKE NE HAPESIRE

Kodi i produktit: 
PM_839DB31X

8.70 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

NJË UDHËTIM FANTASTIK! Bota e quajtur Nova Mundi, ku Astra dhe familja e saj do të jetojnë, ishte shumë më larg nga Toka, saqë do të duheshin plot njëqind e nëntëdhjetë e nëntë vjet për të mbërritur. Njëqind e nëntëdhjetë e nëntë vjet?? Bërtiti Astra me zë të lartë kur mamaja e saj ia tregoi në fillim. Nuk mund të rrimë ulur në një anije kozmike për njëqind e nëntëdhjetë e nëntë vjet me radhë! -Do të jetë shumë e mërzitshme! As nga dritarja nuk do të mund të shohim gjë! Edhe sikur anijet kozmike të kenë dritare … që me siguri nuk kanë! Gjithashtu, kur të mbërrijmë atje do të jem e moshuar! Do të jem …Ajo numëroi me gishta.Do të jem dyqind e nëntë vjeç dhe plot me rrudha! Viti:2016 Faqe: 214 Autori: PHILIP REEVE

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit