, ,

Këpuca pune O1 Neo tools

Disponueshmëria:

Ka stok


45.50 

Ka stok

Krahasoni

Këpucët profesionale NEO sigurojnë mbrojtjen themelore në punë. Pjesa e sipërme është bërë nga materiali që mund të marrë frymë. Siguron komoditet të lartë dhe thith në mënyrë efikase goditjet për të garantuar siguri dhe komoditet. Përfundimi i butë brenda ju lejon të shijoni rehati të lartë në punë.

SKU: PM_N5LKV45F Kategori: , , Etiketa: , , , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Këpuca pune O1 Neo tools”

Nuk ka ende komente.