Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Këpuca pune S1P SRC Neo tools

Kodi i produktit: 
PM_446AD757

49.99 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Këpucët e ulëta që punojnë NEO janë mbrojtja themelore gjatë punës. Pjesa e sipërme është bërë nga materiali për frymëmarrje i mbuluar me një rrjetë plastike. Gishti dhe pjesa e prapme e këpucës e përforcuar nga plastika dhe gishti i përbërë mbrojnë nga dëmtimet mekanike dhe shtresa e Kevlar mbron nga shpimet. Falë përfundimit të butë brenda këpucës, komoditeti i punës mbetet i lartë.

Më shumë informata

Modeli

Neo tools

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit