Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Kepuce pune CE Neo tools 82-024

Kodi i produktit: 
PM_485NZE9V

55.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Këpucët e punës NEO në madhësinë 40-45 janë mbrojtja themelore gjatë punës. E sipërmja është prej lëkure me cilësi të lartë, ka futje reflektuese për të garantuar shikueshmërinë e përdoruesit në të gjitha kushtet. E berë me material kundër rrëshqitjës e pajisur me një sistem thithjeje të goditjeve garanton , siguri dhe rehati. Futje kundër birë metalike dhe shputë metalike e përforcuar mbron nga dëmtimet mekanike. Falë përfundimit të butë brenda këpucëve, rehatia në punë mbetet e lartë. Markimi CE është një garanci e sigurisë, dëshmon që produkti i plotëson të gjitha kërkesat e BE-së. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Më shumë informata

Modeli

Neo tools

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit