,

KODI I VETEBESIMIT PER VAJZA..

Disponueshmëria:

Ka stok


8.80 

Ka stok

Krahasoni

Vajzat mund të udhëheqin botën. Gjithçka që u duhet është vetëbesimi. I pajisur me ilustrime novelash grafike, me lista e me teste të këndëshme, si dhe me ngjarje reale të shumë vajzave, ky libër të mëson kodin e vetëbesimit: si ta krijosh atë dhe si ta vësh në përdorim. Libri është për moshat 8-12 vjeç Viti:2019 Faqe: 320 Autori: KATTY KAY CLAIRE

SKU: PM_PTFXA344 Kategori: , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “KODI I VETEBESIMIT PER VAJZA..”

Nuk ka ende komente.