Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Kompjuter HP AIO 24-ck0005nh, 23.8”, 8GB, Intel Core i5-1235U

Kodi i produktit: 
PM_R366PW59

879.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Procesori: Intel Core i5-1235U (up to 4.4 GHz, 12MB, 10C, 12th)
RAM: 8GB(2x4GB) RAM DDR4-3200 MHz
SSD: 256GB PCIe NVMe SSD
Madhësia e ekranit:23.8” FHD (1920x1080) IPS AG non touch
Kartela Grafike: Intel Iris X graphics
FreeDOS(Sistem operativ falas)
Tastierë dhe maus

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Garancioni

12 muaj

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit