Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Kondicioner ajri Vivax ACP-18CH50AERI/I+ SILVER MIRROR

Kodi i produktit: 
PM_2EBW192X

669.00 

(-17%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Teknologjia speciale e inverterit 3D mundëson kursime të konsiderueshme të energjisë, funksionim të qetë dhe cilësi afatgjatë. Njësia e brendshme ka një filtër bio dhe jonizues që e bën atë jashtëzakonisht të përshtatshme për njerëzit e ndjeshëm ndaj ndotjes së ajrit, ndërsa ajo e jashtme ka ngrohës me kompresor dhe kondensator duke e bërë atë jashtëzakonisht efikas në modalitetin e ngrohjes.Set i njësive të brendshme dhe të jashtme të destinuara për ftohje dhe ngrohje dhomash nga 36 deri në 50 m2.E gjithë kjo në klasën energjetike A +++ në ftohje dhe A ++ në ngrohje.

Karakteristikat themelore
Ftohësi: R32
Zhurma - UJ: 39
Vëllimi në standard në: 53
Vëllimi në standard në: 0
Lloji i pajisjes: Njësi e ndarë në mur mono, Njësi me shumë ndarje të brendshme në mur
Pesha neto: 10.7
Rrjedha e ajrit: 1060
Kapaciteti dehumidues: 2.4
Zhurma - VJ: 0
Gama e funksionimit në modalitetin e ngrohjes: -20 ° C - 24 ° C
Kapaciteti nominal ftohës: 5,275
Kapaciteti nominal i ngrohjes: 5,568
Gama e funksionimit të mënyrës së ftohjes: -15 ° C - 50 ° C
Lidhës
Diametri i tubit të fazës së lëngshme: 1/4
Diametri i tubit të fazës së gazit: 1/2

 

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Garancioni

60 muaj

Shteti

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit