-20%
, ,

Kondicioner ajri TAC-09CHSA/XA61 elite series on-off TCL

Disponueshmëria:

S’ka stok


252.00  315.00 

S’ka stok

Krahasoni

Kondicioneri TCL TAC-09CHSA / XA61 9K R410a , T1,220V-50Hz, ftohje dhe ngrohje, me tub bakri 3m

Karakteristikat

Sistemi i ndarjes në mur të tipit kondicioner

Gjatësia maksimale e komunikimeve 15 m

Modalitetet kryesore ftohja / ngrohja

Rrjedhja maksimale e ajrit 6.33 cc m / min

Fuqia ftohëse 2640 W

Fuqia e ngrohjes 2800 W

Konsumi i energjisë kur ngrohni 775 W

Konsumi i energjisë gjatë ftohjes 820 W

Modalitetet shtesë: mënyra e ventilimit (pa ftohje dhe ngrohje), mirëmbajtja automatike e temperaturës, vetë-diagnostikimi i keqfunksionimeve, modaliteti i natës

Ekziston një mënyrë dehumidifikimi, deri në 1 l / orë

Kontrolli

Ekziston një telekomandë

Koha e ndezjes / fikjes është

Karakteristikat e

Niveli i zhurmës së njësisë së brendshme (min / maks.) N / a / 35 dB

Ftohës tip R 410A

Faza e vetme faza

Ekziston një kontroll i shpejtësisë së tifozit, numri i shpejtësive është 5

Funksione dhe veçori të tjera Drejtimi i rregullueshëm i rrjedhës së ajrit, sistemi anti-akull, funksioni i kujtesës, fillimi i ngrohtë

Temperatura minimale për funksionimin e kondicionerit në modalitetin e ngrohjes është -7 ° С

Përmasat (redaktoni)

Njësia e brendshme e sistemit të ndarë ose kondicioneri i lëvizshëm (WxHxD) 69,5×25,5×19 cm

Njësia e jashtme e kondicionerit të sistemit të ndarë ose dritares (GjxHxD) 65,4×50,7,7×27,6 cm

Pesha e njësisë së brendshme 6.5 kg

Pesha e njësisë së jashtme 20 kg

SKU: PM_79D66H7J Kategori: , , Etiketa: , , , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Kondicioner ajri TAC-09CHSA/XA61 elite series on-off TCL”

Nuk ka ende komente.