Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Kondicioner ajri Vivax ACP-12CH35AEVI GRAY MIRROR

Kodi i produktit: 
PM_9AW6T1UR

590.00 

(-23%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Funksionet Dehumidifikues i mbetur, ngrohës i kompresorit dhe kondensatorit, nisja me tension të ulët, mbrojtja e valvulave të njësisë së jashtme, ngrohja dhe ftohja në -20 ° C, DIZAJN ATTRAKTIV V,modaliteti Turbo,modaliteti automatik,rinisje automatike,jonizues,ekran LED,filtër bio,filtër pluhuri,grilë e përparme e sheshtë.

Karakteristikat themelore
Kapaciteti ftohës [kW] 3,52
Kapaciteti ngrohës [kW] 3,81
Klasa e energjisë ftohëse A ++
Klasa e energjisë së ngrohjes A +
Koeficienti SEER 6.9
Koeficienti SCOP 4.1
Ngarkesa e vlerësuar e ngrohjes 2.7
Vëllimi në kushte standarde (UJ) [dB] 49
Vëllimi në kushte standarde (VJ) [dB] 60
Fuqia hyrëse e ftohjes [W] 1095
Fuqia hyrëse e ngrohjes [W] 1117
Rrjedha e ajrit [m3/h] 500
Kapaciteti dehumidues [l/h] 1.2
Ahu - UJ [dB (A)] 36
Ahu - VJ [dB (A)] 55

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Garancion

60 muaj

Prodhuesi

Shteti

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit