,

Kontabiliteti Financiar

Disponueshmëria:

Ka stok


11.00 

Ka stok

Krahasoni

Ky libër është shumë i çmueshëm për studentët për arsye se paraqitja e teorisë së kontabilitetit financiar bëhet në mënyrë të hapur, logjike dhe të kuptueshme duke i lejuar ata ta zotërojnë lëndën. Përdoren shembuj për të ilustruar të gjitha proçedurat dhe konceptet e rëndësishme.Problemet e zgjidhura, me zgjidhjen hap pas hapi i bën të mundur të aplikojnë në praktikë konceptet e mësuara.          -Viti I botimit: 2011      -Faqe:364   – Autori:Jorgji Bollano

SKU: PM_26L5QOZX Kategori: , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Kontabiliteti Financiar”

Nuk ka ende komente.