Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Kontroller për lojra SBOX GP-2024

Kodi i produktit: 
PM_QGK16248

28.90 

(-15%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Sbox Joystick/ kontroller me precizion të lartë sigurojnë përvojën optimale të lojrave.
Punon shkëlqyeshëm me shumicën e lojrave dhe përshtatet me shumicen e telefonave.
Mbështet: Android 3.0+, iOS 9.3.2+
Bateria: 350mAh
Koha e rimbushshme : deri në 2h
I përputhshëm me pajisjet Android .- Smartphone, Tableta
Dimensionet: 17 x 12 x 6.5 cm

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shteti

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit