Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Korektor Top Face Finish 005

Kodi i produktit: 
PM_NZWXW98E

4.80 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Struktura e saj që përshtatet me çdo ton të lëkurës me mundësitë e saj të pasura me ngjyra ndihmon në minimizimin e shfaqjes së rrathëve të errët. Falë aplikuesit të tij praktik, zbatohet lehtësisht dhe integrohet menjëherë me lëkurën tuaj. I jep lëkurës një pamje të ndritshme, të freskët dhe të gjallë. Taurina bimore në formulën e saj ndihmon në sigurimin e lagështisë rreth syve, ndërsa Palmaria Palmata Extract mbështet zvogëlimin e shfaqjes së rrudhave të imëta. Ajo ruan qëndrueshmërinë e saj gjatë gjithë ditës me mbulimin e saj mesatar dhe të lartë. Testuar dermotologjikisht. 

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Top Face

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Korektor Top Face Finish 005”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit