Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Korrektor Loreal Fdt T.Conclear 4N Beige

Kodi i produktit: 
PM_AOY437RK

10.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Korrigjon rrathët e errët nën sy, fsheh papërsosmëritë e vogla dhe ndriçon zonat e hijes. Cilësi ultra e lehtë përshtatet në mënyrë të përkryer me tonin e lëkurës dhe, falë pigmentimit të saj të fortë, mbulon në mënyrë të përsosur parregullsitë.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

L'Oreal

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Korrektor Loreal Fdt T.Conclear 4N Beige”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit